O portalu

Witamy na portalu MedBiz.pl, który oferuje pacjentom zupełnie nową jakość na rynku usług medycznych, innowacyjną i do tej pory niedostępną. Jest to jedyna taka w Polsce panorama wszystkich placówek medycznych posiadających podpisane umowy z NFZ, dzięki której pacjenci, bez wychodzenia z domu, dowiadują się gdzie i na jakich warunkach mogą się leczyć. Użytkownicy portalu mogą korzystać ze spisu gabinetów, klinik, przychodni i szpitali, wraz z ich wygodnym podziałem na placówki publiczne i prywatne, oraz z ich rozlokowaniem w obrębie miast i województw. Razem z adresami placówek dostępne są również takie niezbędne informacje jak: dane kontaktowe, zakres świadczonych usług i wykonywanych badań, specjalizacje oraz spis przyjmujących w nich lekarzy.

Absolutna innowacyjność portalu MedBiz.pl polega na tym, że, oprócz podstawowych danych, oferujemy dostęp do informacji o długości kolejek do lekarzy specjalistów oraz czasu oczekiwania na konkretne badania. Dzięki temu systemowi użytkownicy portalu dowiadują się o tym ile trzeba czekać na zabiegi w poszczególnych przychodniach, oraz której placówce wyczerpał się już przewidziany limit na badania specjalistyczne, takie jak na przykład tomografia komputerowa. W ten sposób łatwo i szybko można zdobyć informacje o specjalistach oraz o długości kolejek czekających na ich usługi. Te informacje mogą znacznie ułatwić i przyśpieszyć proces leczenia wielu pacjentów. Dzięki nam pacjenci szybciej mogą znaleźć pomoc i fachową poradę. Oszczędzają sobie również wielu problemów związanych z niepotrzebnym pokonywaniem dużych odległości czy telefonowaniem do wielu przychodni i szpitali, tylko w celu zapytania o terminy przyjęć czy długość kolejki oczekujących na wizytę.

MedBiz.pl oferuje również ciekawe i użyteczne artykuły poradnikowe dotyczące nowości w polskiej opiece zdrowotnej, oraz niezbędnej wiedzy na temat jej funkcjonowania. Nieustannie śledzimy sytuację na rynku usług medycznych, dlatego jesteśmy cały czas na bieżąco, a dzięki nam i nasi czytelnicy. Teraz, nawet nie wychodząc z domu dowiesz się jak załatwić wszelkie formalności. Z naszych prostych i rzetelnych porad dowiesz się czego masz prawo się spodziewać jako pacjent oraz jak to załatwić krok po kroku. Korzystający z prezentowanych tu wiadomości nie przegapią żadnej ważnej decyzji ustawodawców zmieniającej zasady leczenia i świadczenia opieki zdrowotnej. Portal MedBiz.pl to rzetelne i praktyczne źródło informacji przyjazne pacjentom.

Właścicielem portalu MedBiz.pl jest firma SOFTFORM, ul. Niedziałkowskiego 16/2, 63-000 Środa Wlkp., NIP 786-144-00-98, REGON 300001616.