Opieka Stomatologiczna Teresa Oberc

Opieka Stomatologiczna Teresa Oberc jest to poradnia stomatologiczna obsługjąca pacjentów w okolicy miasta Brzozów. Placówka posiada umowę na: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest następujący zakres usług stomatologicznych dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Opieka Stomatologiczna Teresa Oberc zawiera jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja ze skierowaniem od specjalisty wystawionym przez lekarza posiadającego umowę z NFZ dostępna jest poniedziałek - piątek w czasie pracy poradni. Aby zarejetrować się do gabinetu specjalistycznego niezbędne są: dokument tożsamości, dokument skierowania na badanie od lekarza posiadającego umowę z NFZ, regularnie opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Brzozów

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Pańki 2 Miasto: Brzozów
Tel. (013)434 17 24 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°41' 36.84" N Długość geograficzna: 22°1' 4.14" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE