Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Dźwinacka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Dźwinacka - poradnia stomatologiczna obsługjąca pacjentów w rejonie miasta Kutno. Kontrakt obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie dentystycznym dostępny jest następujący zakres usług stomatologicznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Badania z instruktażem higieny jamy ustnej. Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Dźwinacka ma jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja osobista lub telefoniczna możliwa poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. W celu umówienia się na badanie konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie na wizytę specjalistyczną od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), poprawny wpis w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Kutno

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Krośniewicka 41 Miasto: Kutno
Tel. +48 600 812 962 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 52°13' 59.78" N Długość geograficzna: 19°19' 22.82" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE