Prywatny Gabinet Stomatologiczny Barbara Rudnicka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Barbara Rudnicka to placówka stomatologiczna obsługjąca pacjentów w obrębie miasta Kolbuszowa. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym dostępny jest kompleksowy zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Prywatny Gabinet Stomatologiczny Barbara Rudnicka ma jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Stomatologiczna.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach przyjęć. W celu umówienia się do wybranego specjalisty potrzebne są: dowód osobisty, dokument skierowania do specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Kolbuszowa

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Wojska Polskiego 14 Miasto: Kolbuszowa
Tel. +48 781 886 888 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: brak kolejki Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°14' 37.82" N Długość geograficzna: 21°45' 49.91" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE