Prywatny Gabinet Stomatologiczny Lek.stom. Jolanta Pierz

Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Baczyńskiego 15 38-200 Jasło
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Lek.stom. Jolanta Pierz jest to poradnia stomatologiczna świadcząca usługi w obrębie miasta Jasło. Jej usługą jest: Leczenie stomatologiczne(mały limit świadczeń)
W poradni dentystycznej refundowany jest następujący zakres usług stomatologicznych w ramach świadczeń opłacanych na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: Wewnątrzustne zdjęcie zębów. Prywatny Gabinet Stomatologiczny Lek.stom. Jolanta Pierz posiada jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia poradni. Aby zarejetrować się do wybranego specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, skierowanie do gabinetu specjalistycznego od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Jasło

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: K.k.baczyńskiego 15 Miasto: Jasło
Tel. (013)445 01 54 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 11 dni Szacowana data wolnych terminów: po 30 października 2018 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 49°44' 16.35" N Długość geograficzna: 21°27' 56.6" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE