Przychodnia Lekarska Novamed Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

NIP: 9223039357
Szerokość geograficzna: 50°36' 53.88" N Długość geograficzna: 22°58' 29.97" E
Numer telefonu znajdziesz przy danej placówce poniżej
Dane teleadresowe firmy: Armii Krajowej 7 22-470 Zwierzyniec
Przychodnia Lekarska Novamed Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością jest to instytucja udzielająca świadczeń na terenie miasta Zwierzyniec. Placówka posiada umowę na: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(mały limit świadczeń)
Jednostka ma gabinet lekarza pierwszego kontaktu i także kontrakt na świadczenia pielęgniarki i jedną poradnię specjalistyczną: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
. Dla Kobiet poradnia świadczy opiekę wykwalifikowanej położnej w zakresie opieki w przypadku chorób ginekologicznych, opieki w okresie ciąży i porad w zakresie pielęgnacji. Podpisana umowa placówki obejmująca usługi lekarza pierwszego kontaktu obejmuje prowadzenie edukacji zdrowotnej pacjenta, identyfikowanie zagrożeń dla pacjenta i także analizowanie konsultacji wykonywanych w innych jednostkach. Do kompetencji pielęgniarki POZ w poradni należy wykonywanie świadczeń diagnostycznych. Obejmuje to kompleksową opiekę nad pacjentem.
Rejestracja ze skierowaniem od lekarza rodzinnego obsługuje od poniedziałku do piątku w czasie pracy placówki. Aby zarejetrować się do wybranego specjalisty konieczne są: dokument tożsamości, dokument skierowania do lekarza specjalisty od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Poradnie specjalistyczne

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Zwierzyniec

[zobacz mapkę]
Adres: Parkowa 5A/2 Miasto: Zwierzyniec
Tel. 084 532 15 47
Szerokość geograficzna: 50°2' 34.02" N Długość geograficzna: 19°57' 3.09" E