Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna jest to praktyka stomatologiczna zaopatrująca pacjentów w obrębie miasta Świebodzice. Umowa obejmuje: Leczenie stomatologiczne(zbliżony do średniego limit świadczeń)
W gabinecie stomatologicznym dostępny jest poniższy zakres usług dentystycznych w ramach świadczeń opłacanych: Profilaktyczne świadczenia stomatologiczne. Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna ma jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Stomatologiczna
Rejestracja telefoniczna dostępna jest poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. Aby uzgodnić termin do gabinetu specjalistycznego niezbędne są: dowód osobisty, dokument skierowania na wizytę specjalistyczną od lekarza posiadającego umowę z NFZ, weryfikacja w systemie eWUŚ.

Leczenie stomatologiczne

 

Poradnia Stomatologiczna - Świebodzice

[zobacz mapkę]

stomatolog

Adres: Rynek 2A Miasto: Świebodzice
Tel. (074)854 17 17 Czas oczekiwania pacjentów przyjmowanych w miesiącu styczniu: 38 dni Szacowana data wolnych terminów: po 30 listopada 2019 * W przypadku stomatologów długość kolejki może dotyczyć jedynie protetyki. Leczenie zachowawcze jest przeważnie wykonywane na bieżąco.
Szerokość geograficzna: 50°51' 35.71" N Długość geograficzna: 16°19' 13.93" E
ŚWIADCZENIA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNE