Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, Nzoz Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Lek.med. Władysław Węgrzycki W Kielcach

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, Nzoz Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Lek.med. Władysław Węgrzycki W Kielcach to przychodnia działająca w obrębie miasta Kielce. Placówka posiada umowę na: Ambulatoryjna opieka specjalistyczna(zbliżony do średniego limit świadczeń)
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, Nzoz Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Lek.med. Władysław Węgrzycki W Kielcach zawiera jeden gabinet specjalistyczny: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza i także Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.
Rejestracja osobista, telefoniczna lub za pośrednictwem osoby trzeciej dostępna jest pon.-pt. w godzinach otwarcia placówki. W celu umówienia się na wizytę specjalistyczną konieczne są: dokument tożsamości, dokument skierowania na badanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ), regularne opłacanie składek ZUS.

Poradnie specjalistyczne

 

Nzoz Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny W Górnie

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Górno

Adres: Górno 80B Miasto: Górno
Tel. 602832418 Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019
Szerokość geograficzna: 50°19' 19.48" N Długość geograficzna: 19°23' 31.23" E
 

Nzoz Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny W Piekoszowie

[zobacz mapkę]

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Piekoszów

Adres: Częstochowska 35 Miasto: Piekoszów
Tel. 602832418 Szacowana data wolnych terminów: po 24 czerwca 2019